Pożyczka pod zastaw ziemi

Pożyczka pod zastaw ziemi

Pożyczka pod zastaw ziemi

Ten rodzaj kredytu kierowany jest do wszystkich właścicieli gruntów rolnych bądź działek o takim charakterze. Pożyczka pod zastaw ziemi to rozwiązanie popularne w branży hodowlanej i produkcyjnej, przy którym zabezpieczeniem działka lub nieruchomość budowlana.

Na czym polega pożyczka pod zastaw gruntów rolnych lub budowlanych? Kwotę zabezpiecza się przez ustanowienie hipoteki na księdze wieczystej nieruchomości, czyli wskazanej przez Klienta działki, która stanowi jego własność. Wpis ten istnieje przez cały okres trwania umowy i zostaje automatycznie wykreślony po spłacie całości wymaganej kwoty.

Dlaczego warto zdecydować się na pożyczki dla rolników pod zastaw ziemi? Bo jest to jedna z najbardziej elastycznych, a zarazem łatwo dostępnych form zabezpieczenia – kierowana jest także do podmiotów, którym banki odmówiły udzielenia kredytu. Czas na jaki zawarta jest umowa wynosi zwykle od 6 miesięcy do roku – może jednak ulec przedłużeniu.

Ofertę kierujemy do właścicieli działek budowlanych i gospodarzy posiadających własne nieruchomości na terenie całej Polski. Wiemy, że wielu z naszych Klientów zależy przede wszystkim na czasie, dlatego rozpatrzenie poprawnie złożonego, kompletnego wniosku zajmuje nam jedynie 48 godzin!

Obsługujemy cały kraj – wstępna decyzja do 48 godzin od złożenia kompletnego wniosku.

Maksymalne RRSO 80 %.

500 196 705

biuro@zodiakgroup.com.pl

Kontakt