Pożyczka pod zastaw mieszkania

Pożyczki pod zastaw mieszkania

Jednym z najbardziej popularnych sposobów zabezpieczenia finansowego wybieranych przez właścicieli nieruchomości jest pożyczka pod zastaw mieszkania.

Tego rodzaju kredyt pod zastaw nie różni się bardzo od zwykłej umowy kredytowej – polega za ustanowieniu hipoteki na księdze wieczystej, dzięki czemu zabezpieczenie powstaje nie w postaci pieniężnej, a właśnie na wartości nieruchomości. Hipoteka, a tym samym wpis w księdze zostanie automatycznie wykreślony po spłacie dokonanej przez Klienta – nie istnieje więc obawa istnienia obciążenia po zakończeniu umowy. Jest to pożyczka dla osób fizycznych – kierowana do właścicieli domów i mieszkań.

Do podstawowych zalet skorzystania z tej formy zabezpieczenia kredytu należą między innymi:

  • krótki okres umowy – od 6 do 12 miesięcy, z możliwością jej przedłużenia w trakcie,
  • indywidualne ustalenie kwoty, na którą ma opiewać pożyczka. Jest to oparte na rzetelnej i fachowej wycenie wartości mieszkania,
  • szybkie podjęcie decyzji o jej przyznaniu – pracownicy Zodiak Group odezwą się do państwa w ciągu 48 godzin od wypełnienia wniosku.

W razie pytań lub chęci skonsultowania sposobu wypełniania wniosku zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami.

Maksymalne RRSO 80 %.

500 196 705

biuro@zodiakgroup.com.pl

Kontakt