Pożyczka pod zastaw lokalu usługowego

Pożyczka pod zastaw lokalu usługowego

Pożyczka pod zastaw lokalu usługowego

Prowadzisz sklep, restaurację czy innego rodzaju lokal usługowy i masz kłopoty z płynnością finansową? W takim razie na pewno zainteresuje Państwa pożyczka dla firm. Zodiak Finanse oferują korzystne warunki na tego rodzaju kredyty, których zabezpieczeniem spłaty są nieruchomości.

Umowa pożyczki – dla kogo?

Mimo, że jest to dość nietypowa forma kredytu pożyczka pod zastaw lokalu usługowego wciąż zyskuje na popularności. Jest to bezpieczne rozwiązanie – zaraz po spłacie wymaganej kwoty następuje wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej. Współpracę proponujemy przedsiębiorcom z terenu całego kraju – mamy swoje oddziały we wszystkich województwach.

Jaka jest wartość i na jak długo?

Kwota, na którą ma opiewać umowa uzależniona jest od wartości nieruchomości należącej do naszego Klienta. Ustalana jest ona w oparciu o wycenę przeprowadzaną przez ekspertów. Do zalet współpracy z naszą firmą można zaliczyć:

  • szybka odpowiedź na wniosek – w ciągu 48 godzin,
  • obsługa Klientów na terenie całej Polski,
  • jasne i przejrzyste sformułowanie zasad umowy.

Kontrakty nawiązywane zarówno z osobami fizycznymi, jak i firmami będącymi właścicielami lokali usługowych sporządzane są w formie aktu notarialnego. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi ekspertami.

Pożyczka po zastaw lokalu usługowego udzielana jest na okres minimalnie 6 m-cy, maksymalnie 12 m-cy (z możliwością przedłużenia). Kwota pożyczki ustalana jest indywidualnie w zależności od wartości lokalu usługowego.

Maksymalne RRSO 80 %.

500 196 705

biuro@zodiakgroup.com.pl

Kontakt