Kto może wystąpić o pożyczkę?

W życiu każdego człowieka może zajść konieczność albo też chęć zaciągnięcia zobowiązania finansowego. Niekiedy jest to niewielka kwota na promocyjną ofertę wakacji lub naukę języka obcego, innym razem będzie to większa suma na leczenie lub rehabilitację, zakup auta, itp. W takich sytuacjach osoby mogą ubiegać się o dodatkowy zastrzyk gotówki od Zodiak Finanse. Kto może wystąpić o pożyczkę?

O pożyczkę wystąpić może każda pełnoletnia osoba będąca obywatelem polskim, posiadająca rachunek bankowy oraz źródło regularnego dochodu. Wymagamy także posiadania telefonu komórkowego z zarejestrowanym numerem telefonu. To podstawowe warunki, pozwalające wystąpić o zastrzyk gotówkowy z naszej firmy. W zależności o charakteru potencjalnego finansowania mogą obowiązywać dodatkowe wymagania – i tak przy pożyczkach:

Ponadto Zodiak Finanse udziela pożyczek dla firm. Właściciel, ubiegający się o pożyczkę dla swojego biznesu, musi posiadać nieruchomość oraz zarejestrowaną działalność gospodarczą, a także rachunek w banku. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy, mogą ubiegać się o pożyczkę tylko wówczas, gdy nie mają zaciągniętych innych zobowiązań, które nadmiernie obciążają ich rachunek. Jeżeli pomimo to, zdecydują się złożyć wniosek o pożyczkę, mogą otrzymać odpowiedź odmowną.